Конкурс „Свети Сава и деца“

Драги наши, позивамо вас да учествујете на конкурсу Библиотеке у славу и част Светог Саве, првог српског архиепископа и просветитеља. Пропозиције: за предшколски узраст- ликовни рад, слободна техника, без помоћи старијих; млађи основношколски узраст- ликовни или литерарни рад (поезија или проза); старији основношколски и средњошколски узраст- ликовни или литерарни рад (поезија или проза). Учесници могу послати по један ликовни или литерарни рад; ликовни радови са листа блока бр. 5 у слободној техници- и послати у формату Word за текстове и JPG за ликовне радове. Радови морају бити ауторски. Уз рад приложити податке о аутору- име и презиме, школа, одељење, број телефона учесника или родитеља/старатеља. Учешћем аутори дају Библиотеци дозволу да објављује радове у сврху промоције рада Библиотеке. Радове слати на мејл адресу info.bibliotekaub@gmail.com са назнаком „конкурс“. Биће награђено по троје учесника у свакој категорији. Конкурс је отворен од 13.01.до 22.01.2021.године. Срећно!